PŘEHLED VÁNOČNÍCH ZVYKŮ,RECEPTY NA BRAMBOROVÉ SALÁTY,PŘEHLED POČASÍ......................PROSTĚ (SKORO) VŠE O VÁNOCÍCH!!!:-)

27. prosince 2008 v 10:09 | lenčíča |  ZIMA-JARO-LÉTO-PODZIM


VŠECHNY ZDRAVÍM!!!UŽ MÁME PO VÁNOCÍCH,ALE TO NEZNAMENÁ ŽE SE O NICH NEMŮŽEME NĚCO DOZVĚDĚT!!!!!
Co jsou vlastně Vánoce? 25. prosince se slaví narození Ježíše Krista. V době sčítání lidu v římské říši se odebral Josef z Nazareta do judského Betléma, aby se tu zaregistroval s Marií, která v té době čekala dítě. "Když tam byli, naplnily se jí dny, kdy měla porodit. I porodila syna a položila jej do jeslí, protože v zájezdním útulku nebylo pro ně místo..." (Luk 2,1-7). Tak se narodil dlouho očekávaný a předpovídaný Boží syn, jehož jedním z jmen je "Emmanuel" = "Bůh s námi". Vánoce znamenají, že Bůh k nám přišel v Ježíši Kristu, aby se s námi solidarizoval, aby s námi zůstával ve všech našich situacích, a aby každému z nás nabídl cestu k Bohu.


http://www.kpo.cz/img/vanoce.gif VÁNOČNÍ STROMEK JE DŮLEŽITÝ SIMBOL VÁNOC.SEJDE SE U NĚJ CELÁ RODINA,ZPÍVAJÍ KOLEDY,JÍ CUKROVÍ A JEN TAK SI POVÍDAJÍ!ALE ANI JÁ NEVÍM PROČ SE VLASTNĚ STROMEČEK ZDOBÝ.JESTLI TO VÍTE VY TAK TO NAPIŠTE DO KOMENTÁŘŮ!!!(ASPOŇ SE POUČÍM!!!!)

NĚJAKÉ DROBNÉ INFORMACE O VÁNOCÍCH


Tradice vánočních písní trvající téměř tisíc let


VÁNOCE NEJSOU JEN O DÁRCÍCH,ZHONU A ZMATKU.JSOU TO SVÁTKY KLIDU A POHODY.VŽDY SE SEJDE CELÁ RODINA ABY SI POPOVÍDALI.ADVENT JE TAKÉ O KLIDU.JE TO ODOBÝ ČTYŘ TÝDNŮ PŘED VÁNOCEMI,JEDNA SVÍČKA NA ADVENTNÍM VĚNCI ZOBRAZUJE JEDEN TÝDEN.PŘI ZAPALOVÁNÍ SVÍČKY (COŽ JE VŽDY V NEDĚLI) SE TAKÉ SEJDE CELÁ RODINA ,ABY UHLÍDALY HOŘÍCÍ SVÍČKU,A NEDOŠLO K POŽÁRU

http://www.2uk.ru/data/i/1/advent1.jpg
INFORMACE O POČASÍ A RECEPTY BUDOU V DALŠÍM ČLÁNKU!!!:-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
horsschow je supeeerrrr!!!!:-)