Prosinec 2008

PŘEHLED VÁNOČNÍCH ZVYKŮ,RECEPTY NA BRAMBOROVÉ SALÁTY,PŘEHLED POČASÍ......................PROSTĚ (SKORO) VŠE O VÁNOCÍCH!!!:-)

27. prosince 2008 v 10:09 | lenčíča |  ZIMA-JARO-LÉTO-PODZIM


VŠECHNY ZDRAVÍM!!!UŽ MÁME PO VÁNOCÍCH,ALE TO NEZNAMENÁ ŽE SE O NICH NEMŮŽEME NĚCO DOZVĚDĚT!!!!!
Co jsou vlastně Vánoce? 25. prosince se slaví narození Ježíše Krista. V době sčítání lidu v římské říši se odebral Josef z Nazareta do judského Betléma, aby se tu zaregistroval s Marií, která v té době čekala dítě. "Když tam byli, naplnily se jí dny, kdy měla porodit. I porodila syna a položila jej do jeslí, protože v zájezdním útulku nebylo pro ně místo..." (Luk 2,1-7). Tak se narodil dlouho očekávaný a předpovídaný Boží syn, jehož jedním z jmen je "Emmanuel" = "Bůh s námi". Vánoce znamenají, že Bůh k nám přišel v Ježíši Kristu, aby se s námi solidarizoval, aby s námi zůstával ve všech našich situacích, a aby každému z nás nabídl cestu k Bohu.


http://www.kpo.cz/img/vanoce.gif VÁNOČNÍ STROMEK JE DŮLEŽITÝ SIMBOL VÁNOC.SEJDE SE U NĚJ CELÁ RODINA,ZPÍVAJÍ KOLEDY,JÍ CUKROVÍ A JEN TAK SI POVÍDAJÍ!ALE ANI JÁ NEVÍM PROČ SE VLASTNĚ STROMEČEK ZDOBÝ.JESTLI TO VÍTE VY TAK TO NAPIŠTE DO KOMENTÁŘŮ!!!(ASPOŇ SE POUČÍM!!!!)

NĚJAKÉ DROBNÉ INFORMACE O VÁNOCÍCH


Tradice vánočních písní trvající téměř tisíc let


VÁNOCE NEJSOU JEN O DÁRCÍCH,ZHONU A ZMATKU.JSOU TO SVÁTKY KLIDU A POHODY.VŽDY SE SEJDE CELÁ RODINA ABY SI POPOVÍDALI.ADVENT JE TAKÉ O KLIDU.JE TO ODOBÝ ČTYŘ TÝDNŮ PŘED VÁNOCEMI,JEDNA SVÍČKA NA ADVENTNÍM VĚNCI ZOBRAZUJE JEDEN TÝDEN.PŘI ZAPALOVÁNÍ SVÍČKY (COŽ JE VŽDY V NEDĚLI) SE TAKÉ SEJDE CELÁ RODINA ,ABY UHLÍDALY HOŘÍCÍ SVÍČKU,A NEDOŠLO K POŽÁRU

http://www.2uk.ru/data/i/1/advent1.jpg
INFORMACE O POČASÍ A RECEPTY BUDOU V DALŠÍM ČLÁNKU!!!:-)

SANTOVÉ

18. prosince 2008 v 18:35 | lenčíča |  ZIMA-JARO-LÉTO-PODZIM
PROTOŽE JEŽÍŠKA JEŠTĚ NIKDO NIKDY NEVIDĚL ,TAK SI K VÁNOCŮM VĚTŠINOU KRESLÍME SANTA KLAUSE. NO ALE JE SANTA VLASTNĚ ČECH? NO TO DÁ ROZUM ŽE NÉ, SANTA KLAUS JE AMERIČAN, DÁREČKY NOSÍ JEN V AMERICE, PŘIJEDE NA SANÍCH TAŽENÝMI SOBY A PŘISTANE NA STŘEŠE POTOM SE PROTÁHNE KOMÍNEM A SKONČÍ V KRBU (KAŽDÝ AMERIČAN MÁ PROTO KRB) VYBALÍ DÁREČKY Z VELKÉHO PYTLE A ODEJDE ZPÁTKY KOMÍNEM. NĚKTEŘÍ LIDÉ ŘÍKAJÍ SANTA KLAUSOVI "MIKULÁŠ" PLETOU SE, MKULÁŠ JE ÚPLNĚ NĚKDO JINÝ NEŽ SANTA!!!!NO ALE TEĎ UŽ OBRÁZKY!


VYMALUJ SI SANTU SUPER HRA (ROZHODNĚ JI VYSKOUŠEJ!)

VÁNOCE 2 ČÁST

18. prosince 2008 v 18:10 | lenčíča |  star shine se vrací!!!!
ALEX VÁM PŘEJE VÁNOCE PLNÉPOHODY A DÁREČKŮ!!!:-) (DALŠÍ BUDE ANNE!)

VÁNOCE 1 ČÁST

14. prosince 2008 v 20:19 | lenčíča |  star shine se vrací!!!!
LISA VÁM PŘEJE ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE!!!!(PŘÍŠTÍ OBRÁZEK BUDE ALEX!!!)


VÁNOČNÍ DOPLŇKY

7. prosince 2008 v 12:43 | lenčíča |  ZIMA-JARO-LÉTO-PODZIM
TYP NA VÁNOČNÍ STROMEK!!!!POZDRAV A ARKTYDY!!!!!

vánoční přáníčka přes mail

7. prosince 2008 v 12:32 | lenčíča |  ZIMA-JARO-LÉTO-PODZIM
UŽ SE POMALOUČKU ALE JISTĚ BLÍŽÍ VÁNOČNÍ SVÁTKY,A PROTO JSEM NA SVŮJ BLOG DALA PŘÁNÍČKA KTERÉ MŮŽETE POSLA MAILEM VŠEM SVÍM ZNÁMÍM ALE I TĚM NEJBLIŠÍM!!!
TAK TADY JE PRVNÍ PŘÁNÍČKO,TOTO PŘÁNÍČKO MŮŽETE POSLA VŠEM LIDEM CO RÁDI SEPISUJÍ "CO JEŠTĚ NA TY VÁNOCE KOUPIT?" A NEBO VŠEM NEJBLIŠÍM A TĚM CO OPRAVDU MILUJÍ ZIMU.TOTO PŘÁNÍČKO JSEM VYRÁBĚLA PŘES BLINGEE,DOUFÁM ŽE SE VÁM LÍBÍ!!!!
TOTO PŘÁNÍČKO JE URČENO PRO LIDI POSEDLÍ VÍZDOBOU VENKOVNÍCH STROMŮ SVĚTÉLKY A NEBO PRO LIDI CO RÁDI STAVÍ SNĚHOLÁKY NEBO JEN TAK DOVÁDÍ VE SNĚHU.SAMOZDŘEJMNĚ JEJ MŮŽETE POSLAT I LIDEM,KTERÉ MÁTE RÁDI!TOHLE PŘÁNÍ JSEM TAKÉ VYROBILA PŘES BLINGEE.
DOUFÁM ŽE SE VÁM LÍBÍ!
horsschow je supeeerrrr!!!!:-)